Konferencje

Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne: małą dla 24 osób (ok 45m2) oraz dużą dla 180 osób (ok 400m2). W obu salach jest dostęp do światła dziennego oraz bezpłatnego Internetu WiFi. Dużą salę w razie potrzeby można zaciemnić, posiada ona klimatyzację i znajduje się w osobnym budynku. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej części sali. Dostęp do własnego zaplecza gastronomicznego daje ogromne możliwości przy realizacji różnego typu imprez.

Obie sale wyposażone są w sprzęt techniczny, który zapewnia prawidłowy przebieg spotkania:

  • flipchart
  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • TV oraz nagłośnienie
  • bezprzewodowy Internet

W hotelowym ogrodzie istnieje możliwość organizacji biesiady przy grillu nawet dla ok 150 osób. Posiadamy zadaszone miejsce do grillowania, podest do tańców, a w razie potrzeby namioty biesiadne. Zapewniamy bogate menu, fachową obsługę oraz zabawę do białego rana.

W zależności od Państwa preferencji mamy do wyboru różne warianty przerw kawowych oraz proponujemy różnorodne i bogate menu na lunch, obiad i kolacje.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, Dbałość o szczegółu i wyjątkowa troska o zadowolenie klientów sprawia, że co roku z sukcesem obsługujemy konferencje i spotkania biznesowe.

Układ: Teatralny Bankietowy Bankietowy Szkolny
Sala mała 20 24 0 15
Sala duża* 180 180 100 90

* udostępniana jest również dla mniejszej ilości osób