Spotkania integracyjne

Spotkanie integracyjne to nie tylko świetna forma zaciśniania więzi, ale również nagroda dla pracowników!

Oto kilka naszych propozycji:

 • Uroczysta kolacja w sali bankietowej połączona z zabawą przy muzyce do późnej nocy (do wyboru zespół muzyczny lub Dj)
 • Biesiadna kolacja przy grillu połączona z zabawą taneczną na świeżym powietrzu (opcja sezonowa)
 • Jako urozmaicenie spotkania proponujemy:

  - programy integracyjno - rozrywkowe w ustalonym klimacie i charakterze. Posiadający swoją własną fabułę, miejsca akcji i scenografię. Uczestnicy programu są wciągani w wir wydarzeń poprzez zainscenizowane i odgrywane przez aktorów role. Program uatrakcyjnia show taneczne, zespół muzyczny, widowiskowe pokazy, gry i konkursy. Nikt nie pozostaje biernym uczestnikiem. Doskonałe scenariusze na spotkania integracyjne, wieczory tematyczne, bale z fabułą i imprezy firmowe !!!

  Proponujemy m.in.:
  -wieczory tematyczne - Al Capone i jego gang, Hawajskie party, lata PRL-u, Upiorną noc, Christmas Party, program integracyjno - rozrywkowy dla miłośników hazardu i wiele innych...
  - zabawy integracyjne typu taniec "hula", przechodzenie pod poprzeczką, taniec na linie, "szklanice rumu na czas" itp,
  - występy zespołów tanecznych - zespół folklorystyczny, rewia paryska show
  - dyskotekę - galeria przebojów muzycznych, największe hity gra DJ. Specjalista od dobrej muzyki Dj lub zespół grający na żywo

Po udanej zabawie zapraszamy do skorzystania z przygotowanych dla Państwa pokoi, a rano na wspólne śniadanie przy szwedzkim stole.

Niepowtarzalny klimat, kameralność, profesjonalna obsługa, doskonałe menu sprawiają, że Hotel Junior jest idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych i towarzyskich.