Oferta specjalne

[separator headline=”h3″ title=”Romantyczny weekend we dwoje”]

To wspaniała propozycja dla zakochanych, gdzie wspólnie spędzone dni mogą być najpiękniejszym prezentem dla bliskiej Wam osoby. Spędzicie razem wyjątkowe chwile w otulinie Jurajskiego Parku z dala od zgiełku miejskiego i hałasu jednocześnie z szybkim i łatwym dojazdem do centrum KrakowaPromocja obejmuje:

  • 1 lub 2 noclegi w przytulnym pokoju dwuosobowym z łożem małżeńskim z bogatymi śniadaniami w formie bufetu (istnieje możliwość zamówienia śniadania do pokoju)
  • 1 kolacja dla 2 osób składająca się z zupy, dania głównego oraz deseru, przy świecach i romantycznej muzyce (zamówione napoje płatne dodatkowo)
  • W pokoju przygotowana będzie: butelka schłodzonego szampana, słodka niespodzianka oraz czerwona róża (istnieje możliwość przygotowania bukietu za dopłatą)

[separator headline=”h3″ title=”Oferta biznesowa”]

W celu spełnienia oczekiwań klienta biznesowego, hotel stworzył promocyjne pakiety na Serwis konferencyjny: Proponujemy Państwu Ofertę Konferencyjną. Przygotowaliśmy naprawdę preferencyjne ceny na okres wiosenno-letni. W zależności od długości i częstotliwości pobytu, rabat 10-15% od cen podstawowych.