Konferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
Sala Bankietowo – Konferencyjna znajduje się w osobnym budynku. Jest to duża, ustawna 400 m2 klimatyzowana sala. Możliwość wydzielenia części Sali oraz dostęp do własnego zaplecza gastronomicznego daje ogromne możliwości przy realizacji różnego typu imprez. Mała Sala konferencyjna znajduje się w hotelu. Sala posiada dostęp do światła dziennego, urządzona w nowoczesnym stylu, idealna na szkolenia dla grupy około 30 osób.

Wszystkie sale wyposażone SA w sprzęt techniczny, który zapewnia prawidłowy przebieg imprezy:

  • flipchart
  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • TV oraz nagłośnienie
  • bezprzewodowy Internet

W hotelowym ogrodzie istnieje możliwość organizacji biesiady przy grillu nawet dla ok 150 osób. Posiadamy zadaszone miejsce do grillowania, podest do tańców, a w razie potrzeby namioty biesiadne. Zapewniamy bogate menu, fachową obsługę oraz zabawę do białego rana.

W zależności od Państwa preferencji mamy do wyboru różne warianty przerw kawowych oraz proponujemy różnorodne i bogate menu na lunch, obiad i kolacje.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, Dbałość o szczegółu i wyjątkowa troska o zadowolenie klientów sprawia, że co roku z sukcesem obsługujemy konferencje i spotkania biznesowe.
 Sale konferencyjne

TEATRALNYM BANKIETOWYM BANKIETOWYM SZKOLNYM
Nazwa sali:
Sala mała 20 30 0 15
Sala duża* 180 180 100 90
* udostępniana jest również dla mniejszej ilości osób, sprawne zagospodarowanie umożliwia przeprowadzanie kilku mniejszych szkoleń jednocześnie